Podsumowanie konkursów. Dzień w koszuli.

• 2024-01-23 13:00:41

W piątek 19 stycznia odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursów organizowanych w szkole. Wyniki poszczególnych działań organizowanych przez naszych nauczycieli na bieżąco ogłaszane były na stronie szkolnej FB. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Piątek to również "Dzień w koszuli". Tego dnia uczniowie, którzy przyszli do szkoły w koszulach (w paski, kratki, kwiatki, gładkich, wielo- i jednokolorowych), mogli liczyć na dzien bez pytania.

Podsumowanie konkursów. Dzień w koszuli.

Podsumowanie konkursów. Dzień w koszuli. zdjecie 0 Podsumowanie konkursów. Dzień w koszuli. zdjecie 1 Podsumowanie konkursów. Dzień w koszuli. zdjecie 2 Podsumowanie konkursów. Dzień w koszuli. zdjecie 3 Podsumowanie konkursów. Dzień w koszuli. zdjecie 4 Podsumowanie konkursów. Dzień w koszuli. zdjecie 5 Podsumowanie konkursów. Dzień w koszuli. zdjecie 6 Podsumowanie konkursów. Dzień w koszuli. zdjecie 7